مشاهده خبر
فراخوان حضور در هشتمین نمایشگاه و کنفرانس سوخت های جایگزین ، خودرو و صنایع وابسته

هشتمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی سوختهای جایگزین، خودرو و صنایع وابسته (دارای مجوز ریاست جمهوری، سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور) و با حمایت و مشارکت سازمان حفاظت محیط زیست، اتاق اصناف ایران، پژوهشگاه صنعت نفت، پژوهشگاه نیرو، شرکت بهینه سازی مصرف سوخت، سازمان بهره وری انرژی، سازمان انرژی های نو ایران و دیگر سازمانها و نهادهای متولی و با حضور صنعتگران داخلی و خارجی فعال در زمینه سوختهای جایگزین و صنایع وابسته،LPG,CNG ،پیل سوختی، خورشیدی، خودروسازان و انجمن های داخلی و خارجی در تاریخ 28 لغایت 30دی ماه سال جاری برگزار میگردد. کنفرانس و نمایشگاه مذکور با رویکرد توسعه استفاده از سوخت های جایگزین در کشور، پتانسیلهای سرمایه گذاری،ساخت و تولید تجهیزات در این حوزه اجرا می شود. لذا از شرکتهای محترم عضو انجمن دعوت میگردد با حمایت از این رویداد زمینه لازم را به منظور توسعه صنعت سوخت های جایگزین فراهم آورید.

لازم به توضیح است که اطلاعات تکمیلی در خصوص محورها و برنامه های کنفرانس و نمایشگاه از طریق دبیرخانه دائمی با شماره تلفن های: 88108746 – 88108742 – 88108709 و همچنین پایگاه اطلاع رسانی: www.altfuelconf.com دستیابی است.

 


 

تاریخ انتشار: 1395/10/11 - 10:43
تابلوی اعلانات

انرژی‌های نو ایران به عنوان دبیرخانه کمیته راهبری پیل‌سوختی تشکیل و پس از تشکیل هیات موسس و انتخاب هیات مدیره، دکتر مجید عمیدپور به عنوان رئیس انجمن برگزیده شدند .

سایت های مرتبط