جمعه, 16 خرداد,1399
English

فراخوان حضور در هشتمین نمایشگاه و کنفرانس سوخت های جایگزین ، خودرو و صنایع وابسته

هشتمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی سوختهای جایگزین، خودرو و صنایع وابسته

فراخوان حضور در هشتمین نمایشگاه و کنفرانس سوخت های جایگزین ، خودرو و صنایع وابسته

هشتمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی سوختهای جایگزین، خودرو و صنایع وابسته (دارای مجوز ریاست جمهوری، سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور) و با حمایت و مشارکت سازمان حفاظت محیط زیست، اتاق اصناف ایران، پژوهشگاه صنعت نفت، پژوهشگاه نیرو، شرکت بهینه سازی مصرف سوخت، سازمان بهره وری انرژی، سازمان انرژی های نو ایران و دیگر سازمانها و نهادهای متولی و با حضور صنعتگران داخلی و خارجی فعال در زمینه سوختهای جایگزین و صنایع وابسته،LPG,CNG ،پیل سوختی، خورشیدی، خودروسازان و انجمن های داخلی و خارجی در تاریخ 28 لغایت 30دی ماه سال جاری برگزار میگردد. کنفرانس و نمایشگاه مذکور با رویکرد توسعه استفاده از سوخت های جایگزین در کشور، پتانسیلهای سرمایه گذاری،ساخت و تولید تجهیزات در این حوزه اجرا می شود. لذا از شرکتهای محترم عضو انجمن دعوت میگردد با حمایت از این رویداد زمینه لازم را به منظور توسعه صنعت سوخت های جایگزین فراهم آورید.

لازم به توضیح است که اطلاعات تکمیلی در خصوص محورها و برنامه های کنفرانس و نمایشگاه از طریق دبیرخانه دائمی با شماره تلفن های: 88108746 – 88108742 – 88108709 و همچنین پایگاه اطلاع رسانی: www.altfuelconf.com دستیابی است.

آخرین اخبار
اتحادیه انجمن های علوم انرژی ایران
اتحادیه انجمن های علوم انرژی ایران با مجوز وزارت علوم و فناوری تاسیس گردید
1399/03/07
کارگاه علمی-آموزشی فناوری،توسعه و اقتصاد هیدروژنی
نشست تخصصی و کارگاه آموزشی با عنوان فناوری،توسعه و اقتصاد هیدروژنی با حضور اساتید و سخنرانان در تاریخ 4 دی ماه سال 98 در سالن رودکی پژوهشگاه نیرو برگزار گردید.
1398/10/25
فراخوان عضویت
انجمن علمی هیدروژن و پیل سوختی ایران در دوره ی جدید خود عضوگیری می کند.
1398/10/25
اطلاعیه برگزاری سلسله نشست های تخصصی انجمن
به اطلاع کلیه علاقه مندان به حضور در نشست تخصصی «فناوری، توسعه ی پایدار و اقتصاد هیدروژنی» می رساند، جهت حضور در سمینار فوق ثبت نام در سامانه ی www.nri.ac.ir/NRI-seminarsالزامی است. همچنین برای صدور گ ...
1398/09/27
انجمن هیدروژن و پیل سوختی ایران برگزار می کند:
سلسله نشست های تخصصی انجمن با محوریت «فناوری،توسعه ی پایدار و اقتصاد هیدروژن»
1398/09/21
اولین جلسه دوره سوم هیات مدیره انجمن هیدروژن و پیل سوختی
اولین جلسه هیات مدیره سومین دوره «انجمن هیدروژن و پیل سوختی» با حضور آقایان دکتر توکلی، دکتر عمیدپور، دکتر عبدلی، دکتر شعبانی کیا، دکتر بزرگمهری و سرکار خانم ها هوشیاری سرای و خندان در محل پژوهشگاه نی ...
1398/05/28
برگزاری مجمع عمومی انجمن
ارائه گزارش عملکرد سه ساله، برگزاری انتخابات هیات مدیره جدید
1398/03/26